Робота в дошкільному навчальному закладі ведеться згідно річного плану та нормативно - правової документації.

 

   Педагогічний колектив працює над всебічним розвитком вихованців відповідно до індивідуальних потенційних можливостей, формуванням базису особистісної культури: самообслуговування, комунікації, пізнавальної мотивації, бажання і вміння вчитися. А також, пріоритетним напрямком є охорона і зміцнення здоров`я дітей, забезпечення необхідних умов для їх фізичного та психічного розвитку.

 

Річні завдання дошкільного навчального закладу на 2018-2019 навчальний рік:

1. У взаємодії з родинами вихованців сприяти національно – патріотичному вихованню дошкільників шляхом формування ціннісного ставлення до культури українського народу.  (ІІ рік)

2.  Продовжити роботу з психолого – педагогічного забезпечення особистісно – зорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки Ш.О.Амонашвілі.  (IІ рік)

 3. Удосконалити освітній процес через розвиток у кожного педагога прагнення до самоосвіти, саморозвитку та підвищення рівня педагогічної майстерності. (I рік)


Конкурс "Моя країна - Україна" 2019 рік

Проект "Паперовий візерунок у подарунок"Міський проект "Екологічний вектор" "Екологічні ініціативи"


Перспективний педагогічний досвід "Використання інноваційних технологій у логіко-математичному розвитку дітей старшого дошкільного віку"      Глотка І.В.


Конкурс "Моя країна - Україна" 2018


Конкурс "Моя країна - Україна" 2017

Конспект свята - розваги "Стежками народних традицій».