Музей українських народних традицій

В закладі дошкільної освіти "Грибочок" пройшов надзвичайно цікавий виховний захід для дітей старшого дошкільного віку "Музей українських народних традицій" для дітей старшого дошкільного віку. Діти стали безпосередніми учасниками обрядів: випікання хлібу, заколихування дитини, закосичування дівчаток та виготвлення крашанок до Великодня. Всі присутні отримали багато вражень та непідробних емоцій. Вихованці із задоволенням допомагали господині вимішувати тісто, співали колискову "Котику сіренький" для малої дитинки, приймали участь у трішки містичному, але дуже емоційному закосичені та спостерігали за дослідницькою діяльністю з фарбування яєць буряковим соком та зеленкою.


Конкурс-огляд "Кращій національний куточок"

З метою удосконалення розвивального середовища закладу дошкільної освіти в цілому і в кожній групі зокрема, підготовки та проведення освітнього процесу з дітьми, роботи з батьками вихованців, створення сприятливих умов для самовдосконалення педагогів, розвитку творчої ініціативи та пропаганди національно-патріотичного виховання, в "Грибочку" проведено конкурс-огляд "Кращій національний куточок".

Вихователі всіх груп проявили творчість і оригінальність, експозиції національних куточків не переповнені, розміщенні в зручному для огляду місці та естетично оформлені. 

Всі групи отримали заохочувальні та цінні призи.Гуманна педагогіка

В ДНЗ "Грибочок" 14.12.2017 року в старшій групі № 4 "Квіточка" педагогом-гуманістом, Іриною Іванівною, проведено відкрите комбіноване заняття з гуманної педагогіки "Золоте сердце". Добрий та емоційний педагог побачив наших дітей вперше, але зміг торкнутися серця кожної дитини через музику, художнє слово, гру, що знайшло відповідь в зображувальній діяльності вихованців.08.12.2017 року до ДНЗ "Грибочок" завітали зірки Запорізької обласної філармонії

з музичною казкою "Проделки Шапокляйки в городе Лад" де були різні герої - добрі і погані, веселі і сумні, чесні і не дуже. Діти дуже співпереживали і допомагали героям, яких Шапокляйка обвела "круг пальців" і тому все закінчилось добре.

Дуже дякуємо солістам концертно-лекторійної бригади під керівництвом Алли Ходакової: король - Валодимир Молоцай, королева - Лариса Молоцай, принцеса - Юлія Якса, Шапокляйка - Миколай Квітков, звіздар - Вікторія Шестакова, ведуча - Алла Ходакова, маєстро - Лариса Гнедиш.29.11.2017 року пройшов семінар для педагогів дошкільного закладу на тему "Особливості виховання патріотизму у дошкільників"

Мета: підвищити рівень теоретичної підготовки педагогів з патріотичного виховання дошкільників; розширити знання педагогів щодо принципів, методів, форм та прийомів роботи з дітьми з патріотичного виховання; систематизувати знання педагогів щодо оформлення національного куточка.

Всі учасники семінару були активними, отримали багато знань про сутність  поняття патріотизму, систематизували знання щодо  особливостей роботи з дітьми дошкільного віку у даному напрямку.  

Педагогічні працівники із задоволенням прийняли участь у майстер-класі на тему «До бабусиної скрині» з виготовлення ляльки-мотанки "Трав'янички", який провела вихователь Глотка І.В.    Тому на згадку про семінар у кожного учасника залишилася лялька-красуня, яка може стати першим експонатом-оберегом, виготовленим власноруч, в національних куточках  груп.Конкурси, конкурси...

Наші вихованці разом з батьками приймають активну участь у різних конкурсах. Так на виставці малюнків та аплікацій в дошкільному закладі було представлено багато цікавих робот. Шкода, що на районний етап не можна відправити більше шедеврів ніж регламентують положення до конкурсів. Тому на конкурс від ЗРУ Молодьжитла "Будиночок моєї мрії" були надіслані малюнки Олійник Єсенії та Сірого Михаїла, на конкурс "ДСНС очима дітей" - малюнки Іваніченко Данила, Акулова Дмитра, Кожокарь Катерини та аплікації (поробки) Кравченко Дениса, Тимофєєва Антона та Почтарьових Гліба та Богдани. 

Чекаємо на результати.Доторкнутися до прекрасного

27.11.2017 року приємним сюрпризом для  вихованців старших груп № 4 "Квіточка", № 7 "Капітошка" та середньої групи № 11 "Усмішка" стала музична інтерпретація казки "Колобок" у виконанні учнів музичної школи № 5. Сюжет цієї казки всім давно відомий, але коли музика є не просто фоном, а повноцінним персонажем, дає можливість вихованцям фантазувати, уявляти, міркувати та впізнавати характер кожного героя.Майстер-клас для дошкільнят від художника 23.11.2017 р.

Сьогодні в гостях у вихованців середньої групи "Колібрі" був справжнісінькій художник-декоратор Шагоян Євгенія Олександрівна. Ця тендітна леді вже близько 15 років працює художником - розписує стіни, авторську кераміку, текстильні вироби, пише картини на замовлення та приймає активну участь в тематичних виставках. 

Для наших вихованців Євгенія Олександрівна провела чудовий майстер-клас! Вона ознайомила дітей з професією художника, зі стилем малювання "живопис"  акварельними фарбами. Діти були дуже уважні, кожен вибирав на свій смак намалювати місто чи море. В кінці заняття малюки сяяли від щастя, бо отримали справжні шедеври, якими порадували батьків. 

Аплікація від малюків  09.11.17 р.

Вихованці молодшої групи "Пізнайко" зробили своїми рученятами неймовірну красу!


"Концерт для вихованців середніх та старших груп"

04.05.2017року в дошкільному навчальному закладі № 247 "Грибочок" відбувся концерт для вихованців середніх та старших груп на тему "Осінь" у виконанні учнів 5 музичної школи. Діти мали змогу прослухати музичні твори виконані на фортепіано та скрипці, та пісеньку "Котик", яку співала солістка Трошина Вероніка (випускниця нашого дошкільного закладу)


"Осіннє свято"

05.10.2017 року в ДНЗ № 247 "Грибочок" діти молодших груп відсвяткували "Осіннє свято". Головною героїнею була красуня Осінь, яка разом з малюками допомагала лісовим звірятам білочці, їжачку, ведмедику, зайчику та лисичці з лялькового театру. На святі також були присутні глядачі - найменші вихованці дошкільного закладу, дітки третього року життя.

"Осінній ярмарок"

В нашому садочку пройшов "Осінній ярмарок". Це свято є для всіх учасників навчально - виховного процесу традиційним та довгоочікуваним. Діти з нетерпінням чекають героїв, які приходять на свято (в цьому році до дітлахів завітали Матроскін та Шарік), веселих конкурсів, за участь в яких отримують "фішки" та відкриття дитячого кафе "Під грибом". "Фишки", що наші вихованці заробляють в конкурсах, обмінюють на солодощі, якими можна насолодитися, запиваючи запашним чаєм з лимоном. Розглядаючи виставку малюнків та поробок, виготовлених вихованцями вдома з батьками, діти наперебій розповідають де їх робота та як вони її виготовляли. Отримавши багато позитивних емоцій, діти ще довго діляться набутими враженнями.